Ugdymo karjerai naujienos

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymų centras


Gegužės 17d. mokyklos devintokai apsilankė Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymų centre. Čia jie susipažino su galimybe ne tik įgyti pagrindinį išsilavinimą, bet ir įgyti norimą profesiją. Šis jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras siūlo net keliolika perspektyvių profesijų, kurios šiuo metu yra itin reikalingos darbo rinkoje.

Skaityti daugiau...

Susipažinimas su policininko profesija


Balandžio 26 d. vyresniųjų klasių moksleiviai apsilankė Palangos policijos komisariate, kur buvo supažindinti  su policininko profesija, studijų programomis, studijavimo sąlygomis Lietuvos policijos mokykloje ir Mykolo Romerio universitete. Jie gyvai susitiko ir iš pirmų lupų išgirdo apie policininko darbą bei jo subtilybes.

Skaityti daugiau...

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras


Kovo 23 d.  9-10 klasių mokiniai vyko į Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centrą. Mokyklos direktorius pristatė visas mokymosi programas, mokymosi trukmę ir sąlygas. 

Skaityti daugiau...

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre


Vasario 23 d. Palangos ,,Baltijos“ pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre.
Jiems buvo pristatytos profesijos, kurias galima įgyti jų centre. 

Skaityti daugiau...

Profesinio veiklinimo renginiai


Rugsėjo17d. vyresnių klasių mokiniai dalyvavo susitikime su VDA Telšių fakulteto dekanu, kuris pristatė juvelyro ir dizainerio profesijas. Mokiniai apžiūrėjo Meno galerijoje eksponuojamus studentų darbus, o pažintinės ekskursijos metu, gidas susipažino su VDA absolventų kūriniais, kurie papuošė Telšių miestą.

Skaityti daugiau...

Kiti straipsniai...

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 17 svečius online