Respublikinės etnokultūros varžytuvės „Tarmių lobynai“ ir „Atverk tautos lobynų gelmes“


Birželio 7 dieną  „ Baltijos“ pagrindinės mokyklos 7 a mokinė  Eva Kniukštaitė dalyvavo respublikinėse etnokultūros  varžytuvėse „Tarmių lobynai“ ir „Atverk tautos lobynų gelmes“, kurios vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Šiose varžytuvėse dalyvavo 1-12 klasių mokiniai iš visų Lietuvos regionų.

Varžytuvių dalyviai pasipuošę savo regiono tautiniais rūbais tarmiškai sekė įvairias gyvenimiškas istorijas, pasakas, dainavo dainas. Palangiškė Eva Kniukštaitė 5-8 klasių grupėje laimėjo pirmą vietą ir buvo apdovanota Padėkos raštu, prizais.
 
Jos puikus prisistatymas, šmaikštus, linksmas žemaitiškas pasakojimas apie  atostogas Palangoje  prie jūros sužavėjo ne tik klausytojus, bet ir komisijos narius. Eva šiais mokslo metais reprezentavo Palangą ir regioninėje etninės kultūros olimpiadoje, kur laimėjo III vietą. Mokinę ruošė „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokytojos Rita Dočkuvienė ir Otilija Simonaitienė. Etninės kultūros projektai, olimpiados padeda puoselėti mūsų tradicijas, įtraukia mokinius į įdomias veiklas ir padeda suprasti, kad mūsų tautos kultūra gyva ir yra neatsiejama lietuviško mentaliteto dalis.


Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 57 svečius online