Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

 

PALANGOS „BALTIJOS“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS 2021-2022 M.M.

   
Eil. Nr. Pavardė, vardas Pavadinimas Valandų skaičius Laikas Vieta
1. Baltmiškienė Soneta Šokių studija 2 III, 13.00-13.45
IV, 13.00-13.45
 
Aktų salė
2. Daukšienė Dalytė Antras žingsnis 4c 1 IV, 13.00-13.45 4c
3. Galdikienė Živilė Antras žingsnis 2a 1 I, 13.00-13.45 2a
4. Galdikienė Živilė Šviesoforas 1-4 1 II, 13.00-13.45 2a
5. Griciuvienė Rasa Spalvų paletė 1b 1 V, 12.05-12.50 1b
6. Gulbinskienė Reda Kūrybinis rašymas 2c 1 III, 13.00-13-45 2c
7. Jocienė Kristina Gintarėlis 1c 1 V, 12.05-12.50 1c
8. Jotkėlienė Danutė Literatūros būrelis 4a 1 III,12.05-12.50 4a
9. Kaušienė Audronė Įdomieji galvosūkiai 2b 1 I, 13.00-13.45 2b
10. Kvasytė Pulkerina Riešuto klubas 3b 1 II,13.00-13.45 3b
11. Šiupinienė Dalia Kūrybos dirbtuvės 4b 1 II, 13.00-13.45 4b
12. Užkuratienė Skaistutė Dainavimas 1 II, 13.00-13.45 Aktų salė
13. Vitkauskienė Irena Noriu skaityti, skaičiuoti, sportuoti 1a 1 V, 12.05-12.50 1a
14. Žaromskienė Aurelija Skaičių šalis 3a 1 I, 13.00-13.45 3a
15. Žeferskienė Remigija Matematikos pasaulyje 3c 1 I, 13.00-13.45 2c
16. Baltmiškienė Soneta Šokių studija 2 II, 14.40-15.25
IV, 14.40-15.25
Aktų salė
 
17. Baranauskas Gintvilas Jaunasis tyrėjas 6-8 kl. 2 II, 13.00-14.30 Laboratorija
18. Bloškienė Laima DOFE 1 II, 14.40 – 15.25 301
19. Boguckis Valentinas Matematikos būrelis 1 I, 14.40-15.25 301
20. Garbenčienė Nijolė DOFE 1 II,13.55 – 14.40 301
21. Gaudėšienė Jūratė Dainavimo būrelis 1 V, 13.00-13.45 315
22. Jencienė Biruta Socialinių įgūdžių ugdymas 5 kl 1 I, 14.00-14.45 317
23. Kapica Diana IT 1 II, 13.55-14.40 215
24. Šimkevičienė Daiva Dailės būrelis 3-6 kl. 1 I, 13.55-14.40 225
25. Užkuratas Augustinas Gitaros būrelis 4 V, 13.00-16.00 Aktų salė
26. Užkuratas Augustinas Būgnų orkestras 5-8 kl. 1 I, 14.40-15.25 Aktų salė
27. Užkuratienė Skaistutė Būgnų orkestras 5-8 kl. 1 I, 14.40-15.25 Aktų salė
28. Vaičiūnienė Živilė Prancūzų k. būrelis 1-5 kl. 1 III, 13.10 – 13.55 313
29. Vitkauskas Algimantas Judrieji sportiniai žaidimai 3 IV, 13.55-14.40
V, 13.55-15.25
Sporto s.
 
30. Šimkevičienė Daiva Popieriaus pasaulis (spec.ugd.) 2 I, 13.00-13.45
V, 12.05-12.50
113
117
31. Ščerbakovienė Reda Dailės terapija spec. pradinės kl. 1 III, 13.00-13.45 113
32. Ščerbakovienė Reda Dailės terapija lav. kl. 1 II, 13.00-13.45 115
33. Užkuratienė Skaistutė Ansamblinis muzikavimas (spec ugd. kl.) 2 IV, 12.05 – 13.35 116
Aktų salė

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 234 svečius online