"Baltijos" mokiniai Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykloje

  
    Kovo 2 d. Palangos ,,Baltijos“ pagrindinės mokyklos devintokai ir dešimtokai buvo pakviesti dalyvauti ,,Profesijų savaitės- atvirų durų dienos“ renginiuose Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykloje,  kurios direktorės pavaduotoja ugdymui ir mokytojai surengė ekskursiją po mokomąsias klases, Ekskursijos metu buvo galima pabendrauti  su mokyklos moksleiviais ir iš arti pamatyti jų darbus.

    Mokytojai trumpai pristatė atskirų kabinetų įrangą, mokymo programas. Baltijiečiai aplankė tapybos,  interjero planavimo darbų, floristinių kompozicijų, buities gaminių parodas, atspindinčias mokinių aukštą paruošimo  ir profesinių gebėjimų meninį lygį. Atskiruose kabinetuose, kuriuose įrengtos kūrybinės studijos- floristų, dizaino, grožio paslapčių, ekskursijos dalyviams buvo siūloma patiems pabandyti sukurti kokį gaminį. Berniukus labiausiai sužavėjo kompiuterinio projektavimo studija, kurioje jie galėjo praktiškai išbandyti ,,kietas“ kompiuterines programas  CorelDRAW, In Desing, AutoCAD ir kt.

    Renginį pratęsė aktų salėje surengtas profesijų pristatymas, iliustruotas skaidrėmis apie mokykloje esamas specialybes, jų paklausą ir  tolesnes studijas, o  renginio pabaigos akcentu tapo šukuosenų šou ,,Džiaze tik merginos“   ir drabužių kolekcijos demonstravimas.

„Baltijos“ mokiniams labai patiko ekskursija po Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklą, ir ne vienas susimąstė, ar nevertėtų ten mokytis, baigus 10 klasių. Kelionę organizavo: PIT patarėja Valda Urbonavičienė ir metodininkė darbų mokytoją Leonora Griciuvienė.
 
„Baltijos“ pagrindinės mokyklos technologijų mokytoja L.Griciuvienė
 

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 87 svečius online