Susitikimas su prevencijos poskyrio viršininku


    Vasario 3 d. Palangos prevencijos poskyrio viršininkas Rimas Pocius lankėsi „Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje ir susitiko su 6-8 kl. mokiniais. Jis supažindino mokinius su įstatymais, reglamentuojančiais nepilnamečių atsakomybę dėl reketo, vagysčių, muštynių, patyčių, alkoholio, narkotikų vartojimo ir platinimo, už kokius veiksmus nepilnamečiai atsako jau nuo 14 metų. Buvo aptartas skaudus internetinės pažinties atvejis, kai buvo nužudyta 13 metų Alytiškė, paaiškino mokiniams, kokie pavojai slypi tokiu būdu bandant užmegzti draugystes.

    Mokiniai domėjosi savigyna, kada ir kaip galima panaudoti ginklą prieš nusikaltėlį, kaip elgtis, jeigu tyčiojamasi telefonu. R.Pocius mokiniams priminė, jog į mokyklą draudžiama neštis bet kokį ginklą ar įrankį, kuris gali kelti grėsmę aplinkiniams: kastetus, peilius, ašarines dujas ir t.t.

    Svečias padovanojo mokyklai keletą informacinių leidinių: „Būk saugus“ – patarimai, kaip apsisaugoti nuo apiplėšimų, smurto ir pan., „Nuo dangiškos palaimos iki pragariškos kančios“ -  apie psichotropines medžiagas, „Kaip išvengti nusikaltimo“, „Vaikų krizės ir tarpžinybinio darbo pasidalijimas“.

    Šis susitikimas buvo labai įdomus ir naudingas mokiniams, tikimės, jog toks mokyklos ir prevencijos poskyrio darbuotojų bendradarbiavimas padės sumažinti nepilnamečių nusikalstamumą mieste.

              Socialinė pedagogė M.Afanasjevienė

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 73 svečius online