Tarpmokyklinis - regioninis projektas ,,Gimtinė”


Ką tik nuvilnijo tarpmokyklinis - regioninis projektas skirtas pilietinio ir tautinio ugdymo kompetencijai ugdyti. Šis projektas rengiamas jau nuo 2016 metų ir kiekvienais metais sulaukia vis didesnio dalyvių susidomėjimo.  Visada organizuojama regiono pradinių klasių mokinių dainų ir šokių šventė pavadinta,, Tėviškės keliu”. Šiais metais projektas pavadintas „Gimtinė“. Dėl srautų ribojimo, šventė buvo rengiama virtualiai.

Projekto tikslas buvo formuoti tinkamą mokinių supratimą bei požiūrį į tautiškumą. Mokyklose kuriama pilietinio ir tautinio ugdymo aplinka.  Jau nuo lapkričio mėnesio šurmuliavo projekto dalyviai. Mokėsi dainas ir šokius, juos įrašinėjo. Į projekto vykdymą siekėme įjungti ir mokinių tėvelius, kuriems dėkojame  už pasiruošimą filmavimui. 

Šiemet projekte dalyvavo Palangos „Baltijos" pagrindinės mokyklos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos, Palangos pradinės mokyklos, Šventosios pagrindinės mokyklos, Palangos moksleivių klubo, Klaipėdos ,,Vyturio“ progimnazijos pradinių klasių ugdytiniai. Džiaugiuosi ,kad projektas sulaukia vis daugiau dėmesio ir dalyvių. Šiemet įsijungė ir Klaipėdos mokykla. Konkursas tapo regioniniu. Iš viso projekte dalyvavo net dvylika mokytojų, kurie paruošė net dvidešimtį atliekamų dainų ar šokių. 

Planuojame konkursą tęsti, nes veikla sukelia didžiulį susidomėjimą.  

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms už mokinių paruošimą, Vyteniui Vitkauskui už konkurso medžiagos montažą. 
 

Konkurso organizatorės Palangos ,,Baltijos’ pagrindinės mokyklos mokytojos Kristina Jocienė ir Skaistutė Užkuratienė
 

Visus dalyvių pasirodymus galite peržiūrėti Youtube kanale.


Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 36 svečius online