Kūrybinė popietė „Gera turėti draugų“


Jau tapusi tradicija švęsti draugo dieną, vėl subūrė specialiųjų poreikių mokinius ir pailgintos grupės  mokinius (mokytoja Laima Narvilienė) į didelį draugų ratą. Kiekviena klasė pristatė savo kūrybinius darbelius. Laimos mokinukai sugalvojo daug patarlių apie draugus, dovanojo kiekvienai klasei advento kalendorius.

Mokytojos Jūratės Leonavičienės mokiniai su mokytoja Skaistute Užkuratiene išmokė naują šokį. Mokytojos Ingridos Remeikienės mokiniai kūrė kalėdinius laiškus savo geriausiam draugui. Ugnius U. pradžiugino visus atliekamais kūriniais su saksofonu (akomponavo Ugniaus mamytė). Rendis T. deklamavo eilėraštį apie draugus ir sudainavo dainą „Jei sugrįžtų laikas“.

Specialiosios pradinės klasės mokytojos padarė labai gražų darbelį, kuriame surašė draugystės taisykles, o specialiosios  pagrindinės klasės mokiniai ir mokytojos padarė ir visiems dovanojo skirtukus knygoms. Svarbiausia, kad popietė buvo smagi, jauki ir įdomi.

Dėkoju visoms kolegėms už padarytus darbelius, dovanas ir gerą nuotaiką...

Auklėtoja Dana Danilienė
 

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 45 svečius online