Tolerancijos diena


Kiekvienais metais Tolerancijos diena minima ,,Baltijos" pagrindinėje mokykloje. Ir šiemet organizatorės jau gerokai  anksčiau prieš lapkričio 16 dieną (1995 m. UNESCO paskelbė lapkričio 16-ąją tarptautine tolerancijos diena) suskubo sužinoti koks bus šiais metais tos dienos simbolis? Šiemet toleranciją siūloma buvo paminėti statant  TOLERANCIJOS  miestą.

Visi Baltijiečiai uoliai kibo į darbus. Mažiesiems mokinukams noriai pasisiūlė padėti tėveliai. Kiti patys savo klasėse statė Tolerancijos miestą, žaidė žaidimus, vykdė konferencijas, žiūrėjo filmukus. Neilgai trukus miestas virto didmiesčiu. Vaikai labai džiaugėsi savo nuveiktu darbu. Noriai aptarinėjo savo ir draugų statytus namelius iš jų sudėtas gatves, kuriomis nežymiomis pėdelėmis perėjo pati TOLERANCIJA.

Ilgam įsiminė mokytojų pravesti pokalbiai , tą dieną sutikti žmonės, pamatyti vaizdai. 1C klasės mokinukai aplankė patį tolerantiškiausią Palangos miesto žmogų - kleboną Kęstutį Balčiūną. Klausė jo išmintingų žodžių ir iš tiesų suprato tolerancijos prasmę.

Manau, kad šios dienos minėjimas ilgam įsimins mokiniams ir padės mums suprasti, kad Tolerancija nėra tolygi abejingumui. Ji taip pat nereiškia, kad kitokia pasaulėžiūra ar gyvenimo būdas turi būti perimtas, tolerancija reiškia tik teisės kitiems gyventi pagal savo pasaulėžiūrą suteikimą.

Tolerancijos dienos organizatorės Kristina Jocienė, Laura Platūkienė, Biruta JencienėPamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 18 svečius online