Svečiuose Nacionalinės rinktinės krepšininkas Renaldas Seibutis

   
    Rugsėjo 16 d. mokykla sulaukė ypatingo svečio -  Nacionalinės rinktinės  krepšininko ir Pasaulio vyrų krepšinio 2010 m. bronzos medalio laimėtojo bei buvusio „Baltijos“ mokinio  R.Seibučio. Krepšininką mokiniai pasitiko jau prie mokyklos durų ir su sveikinimo šūksniais palydėjo į aktų salę.

Čia visi kartu sutraukė Lietuvos sportinių pergalių himnu tapusią M.Mikutavičiaus dainą  „Trys milijonai“, o choreografijos mokytojos S.Baltmiškienės šokėjos sportininko garbei mojavo spalvingomis vėliavomis.

    R.Seibutis širdingai apsikabindamas pasisveikino su buvusiu fizinio parengimo treneriu mokytoju A.Dočkumi, kuris, pasak sportininko, daugiau nei 90 procentų prisidėjo prie jo sėkmės, o prieš pradėdamas dalintis savo karštais pergalės įspūdžiais su jaunaisiais baltijiečiais sukirto rankomis ir sušuko krepšininkų pergalės šūkį. Mokiniai apibėrė svečią įvairiausiais klausimais, o paskui išsirikiavo autografų. Mokyklai R.Seibutis padovanojo Nacionalinės rinktinės

marškinėlius, ant kurių puikuojasi visų krepšininkų parašai.

    Mokyklos bendruomenė džiaugiasi, kad R.Seibučio sėkme ir linki pasiekti naujų sportinių aukštumų!

Pamokų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.55-10.40
4. 11.00-11.45
5. 12.00-12.45
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40

Svetainės svečiai

Mes turime 37 svečius online